З нагоди Дня прав людини у Харківському національному університеті внутрішніх справ за ініціативи проректора вишу Олександра Бакумова та відділу міжнародних зв’язків було проведено бінарне заняття для курсантів університету. Його провели професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський та спеціаліст з прав людини Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Сергій Штукарін. Особливий акцент було зроблено на міжнародному гуманітарному праві, правах військовополонених, громадян, які опинилися в зоні конфлікту, а також на можливому обмеженні деяких прав під час введення військового стану.

Після заняття з курсантами Сергій Штукарін зустрівся з проректором університету Олександром Бакумовим та начальником кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Миколою Марчуком. Учасники зустрічі обговорили напрями подальшого співробітництва.