До Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист від директора ДУ «Харківського національного інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України» професора Валерія Бойка з проханням надати допомогу в організації донорства для маленьких пацієнтів з вадами серця, які потребують хірургічного лікування.

За підтримки ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка, ректорату, керівництва та працівників факультетів, завідувача медико-санітарної частини університету Оксани Неділько й медичного персоналу було проведено роз’яснювальну роботу серед особового складу вишу, що, ставши донором, ми рятуємо чиєсь життя. На заклик про допомогу відгукнулися курсанти усіх факультетів та здали кров для хворих дітей.