На спортивній базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті І. М. Кожедуба. У турнірі взяли участь і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони вибороли призові місця: курсант 2 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва у ваговій категорії 58 кг посіла ІІ місце; курсант 2 курсу факультету № 2 Вадим Коковін у ваговій категорії 63 кг – ІІІ місце; курсант 2 курсу факультету № 2 Альона Килипко у ваговій категорії понад 68 кг – ІІІ місце; курсант 1 курсу факультету № 3 Роман Дзісь у ваговій категорії 68 кг – ІІІ місце; курсант 1 курсу факультету № 4 Ілля Федоренко у ваговій категорії 73 кг – ІІІ місце; курсант 1 курсу факультету № 3 Михайло Дозорцев у ваговій категорії 78 кг – ІІІ місце; курсант 1 курсу факультету № 2 Денис Катюха у ваговій категорії 85 кг – І місце; курсант 3 курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк у ваговій категорії 95 кг – ІІ місце; курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Нежмаков у ваговій категорії 95 кг – ІІІ місце.