На базі Європейського університету (м. Київ) відбувся Міжнародний правничий конкурс ім. В.М. Корецького, який проводила Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Підготував команду ХНУВС у складі слухача магістратури факультету № 1 Василя Авдєєва, курсанта факультету № 1 Аліни Тельної, курсанта факультету № 2 Оксани Коляди та став її науковим керівником професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський.

Метою конкурсу є підвищення рівня правових знань студентської молоді, зокрема, у сфері європейського права з прав людини та стимулювання до самовдосконалення.

Конкурс проводився у рамках Всеукраїнського тижня права і за його підсумками команда університету отримала перемогу в номінації «Краща письмова робота».

Захід був реалізований за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».