У День Святого Миколая ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректори та декани факультетів провели святкову зустріч з курсантами, які мають статус сиріт або позбавлені батьківського піклування. У затишному родинному колі, за чашкою чаю, вони обговорили питання, що їх турбують. Валерій Васильович вручив усім подарунки та білети на новорічний концерт до Харківської обласної філармонії. Також ректор побажав курсантам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та щасливої долі. «Щоби поруч завжди було якомога більше людей, які б хотіли і могли допомогти», – зазначив генерал.

Керівництво навчального закладу постійно тримає на контролі питання соціального захисту курсантів і студентів, яким необхідна допомога.