Відбулися фінальні змагання всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» у Палаці молоді і студентів м. Херсон. Цього року найталановитіших студентів визначали у восьми традиційних та у двох нових номінаціях: «Кращий студент України (комплексна характеристика)»; «Кращий студент-громадський діяч України»; «Кращий студент-дизайнер України»; «Кращий студент-медійник України»; «Кращий студент-науковець України»; «Кращий студент-програміст України»; «Кращий студент-спортсмен України»; «Кращий студент-підприємець України»; «Кращий студент-профспілковий активіст України».

У конкурсі взяли участь представники 13 регіонів України. До фіналу вийшли студенти з Києва, Харкова, Дніпра, Чернігова, Миколаєва, Закарпаття, Кропивницького, Тернополя, Черкас та Херсону.

За результатами змагань звання «Кращий студент-науковець України» отримав курсант 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ капрал поліції Віталій Найда.