Представники університету на чолі із заступником декана факультету № 6 Оксаною Брусаковою відвідали м. Мелітополь Запорізької області, де провели профорієнтаційні зустрічі зі студентами Мелітопольського медичного коледжу, Мелітопольського промислово-економічного коледжу, Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету.

Під час зустрічей з керівництвом та студентами коледжів працівники вишу розповіли про правила вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про факультети та спеціальності. Зазначили, що в університеті діють підготовчі курси, дистанційна форма підготовки до ЗНО, військова кафедра. Також було проведено практичні заняття з правил поведінки в екстремальних умовах.