Волонтерський загін Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у І обласному зльоті волонтерських студентських організацій м. Харкова та здовув перемогу під час участі у квесті. Захід відбувся на базі Навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ ГУМВС України в Харківській області.
Честь підняти державний прапор України під час офіційної частини випала курсанту Харківського національного університету внутрішніх справ Іллі Корнєєву.
Університетський волонтерський загін складався не лише зі студентів Харківського національного університету внутрішніх справ, а також зі студентів Харківської державної академії дизайну. Ректор університету Сергій Гусаров привітав команду та побажав юнакам та дівчатам перемоги і хорошого настрою.
Також представники Харківського національного університету внутрішніх справ увійшли до складу організаційної групи обласного зльоту волонтерських студентських організацій м. Харкова.