За участі працівників Інституту післядипломної освіти ХНУВС майора поліції Світлани Фіалки, Сергія Захарченка та Вікторії Єременко для слухачів курсів первинної професійної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ проведено виїзне бінарне заняття з дисципліни «Правові підстави затримання» на тему «Підстави та процесуальний порядок затримання в порядку КПК України та права особи при такому затриманні». Заняття було проведено в установі «Ізолятор тимчасового тримання № 1 для затриманих і взятих під варту осіб» Головного управління Національної поліції в Харківській області. Заняття провели начальник відділу організаційної діяльності ІТТ № 1 підполковник поліції Олександр Соляник та заступник начальника ІТТ № 1 капітан поліції Роман Мацеплюк.

Під час заняття слухачів курсів первинної професійної підготовки ознайомили з правилами утримання затриманих і взятих під варту осіб: з розпорядком дня, організацією харчування, проведенням побачень з близькими тощо. Було акцентовано увагу на організації служби чергової частини ізолятору, діях постових поліцейських у різних ситуаціях, зокрема, в екстремальних. Слухачам курсів первинної професійної підготовки також запропонували взяти участь у проведенні квесту, основне завдання якого – обстежити приміщення камер для тримання затриманих і взятих під варту осіб з метою пошуку та виявлення заборонених предметів з використанням спеціальних приладів. За результатами проведеного квесту було знайдено всі заборонені предмети.