У Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл слухачів магістратури факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження стажування в підрозділах превентивної діяльності.

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 3 Григорій Джагупов привітав слухачів магістратури з розподілом та закликав офіцерів гідно нести звання слухача магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ, дотримуватися програми практики, бути уважними і старанними. Старший інспектор відділу кадрового забезпечення майор поліції Ольга Старостенко зазначила, що необхідно сумлінно та відповідально ставитись до виконання своїх обов’язків та пам'ятати, яку серйозну відповідальність покладено на працівника поліції.