Курсант 1 курсу факультету № 2 Анастасія Дорош Харківського національного університету внутрішніх справ, будучи школяркою, взяла участь у конкурсі «Майбутнє моєї громади». Організатором проекту виступив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Учасниками конкурсу стали 743 учні з 97 шкіл Барвінківського, Валківського, Первомайського, Дергачівського, Великобурлуцького, Балаклійського, Близнюківського районів Харківської області та міста Первомайський. Вони писали твір «Майбутнє моєї громади», в якому ділилися власними думками щодо того, як покращити рідне місто або село. Найцікавіші ідеї молоді, цитати з творів конкурсантів та інноваційні поради увійшли до друкованого збірника, презентація якого відбулася у медіа-центрі «Время». Анастасія Дорош, робота якої була визнана однією з кращих, виступила із доповіддю щодо ініціативи молоді у сучасному житті громади.