Студенти старших курсів факультету № 6 на зимових канікулах провели профорієнтаційні зустрічі у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова – ХЗШС №№ 124, 111, 122. Вони розповіли учням про університет, про спеціальності, яким навчають майбутніх поліцейських, про перспективи працевлаштування. Студенти наголосили, що в університеті створена потужна навчальна база. Це – сучасні мультимедійні та спеціалізовані аудиторії, спортивні комплекси й майданчики, навчально-тренувальні полігони. Для майбутніх абітурієнтів діють підготовчі курси, які дають можливість добре підготуватися до складання ЗНО або пройти навчання дистанційно. Діє кафедра військової підготовки, після закінчення якої можна отримати не тільки військове звання «молодший лейтенант запасу», але й військову спеціальність «Психологія» або «Соціальна психологія» тощо.

Представники університету також зазначили, що молоді люди, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, зокрема, у Харківському національному університеті внутрішніх справ, повинні вже сьогодні зареєструватися на сайті https://osvita.np.gov.ua/ Підготовка поліцейських в Україні здійснюється за кошти державного бюджету.