На базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся публічний захист наукових конкурсних робіт молодих вчених «Ґендерна політика очима української молоді», в якому взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Мета конкурсу – вивчення та розповсюдження кращих практик забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. За результатами захисту наукових робіт студенти університету стали переможцями конкурсу та посіли призові місця.

І місце було присуджено студенту 4 курсу факультету № 6 Павлу Чекурову за конкурсну роботу «Специфіка рефлективності юнаків та дівчат-студентів». Науковий керівник – Наталія Греса, доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 кандидат психологічних наук, доцент;

ІІ місце посіла студентка 4 курсу факультету № 6 Катерина Турченко, наукова робота «Чайлдфрі як проблема української молоді». Науковий керівник – Лариса Шевченко, доцент кафедри соціології та психології факультету № 6, кандидат психологічних наук, доцент;

ІІІ місце зайняла студентка 2 курсу факультету № 6 Інесса Чорна з науковою роботою «Чоловічі» та «жіночі» професії з точки зору сучасної молоді». Науковий керівник – Лариса Шевченко, доцент кафедри соціології та психології факультету № 6, кандидат психологічних наук, доцент.

Цінними подарунками організаторів конкурсу та членів журі також були заохочені курсанти університету. Серед них:

– курсант 4 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога, наукова робота «Кібербулінг в Україні: гендерний аспект». Науковий керівник – Володимир Чумак, провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук;

– курсант 2 курсу факультету № 3 Марія Малькова, наукова робота «Трансформації гендерних стереотипів правоохоронців за останнє десятиріччя». Науковий керівник – Вікторія Доценко, доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3, кандидат психологічних наук, доцент.

Грамотою Департаменту освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації були нагороджені:

– курсант 4 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога, наукова робота «Кібербулінг в Україні: гендерний аспект»;

– курсант 3 курсу факультету № 4 Єлизавета Беляєва, наукова робота «Гендерна рівність та працевлаштування жінок з інвалідністю». Науковий керівник – Володимир Чумак, провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи;

– студент 4 курсу факультету № 6 Володимир Корепанов, наукова робота «Особливості нормативних вікових криз у жінок 30 і 40 років». Науковий керівник – Лада Чепіга, доцент кафедри соціології та психології факультету № 6.