Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ було відзначено працівників, ад’юнктів, слухачів магістратури, курсантів вишу, які стали переможцями та призерами різних конкурсів і номінацій, отримали чергові спеціальні звання та яким присуджено науковий ступінь. Їх привітав і вручив нагороди ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

Ад’юнкта відділу організації освітньо-наукової підготовки Івана Солонецького Валерій Васильович привітав з отриманням спеціального  чергового звання – підполковник поліції.

З присудженням наукового ступеню кандидата юридичних наук зі спеціальності трудове право; право соціального забезпечення ректор поздоровив Артема Подорожнього.

Дипломом за перемогу у номінації «Молодий науковець» Всеукраїнського конкурсу серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий правник року 2018» відзначено провідного наукового співробітника відділу організації наукової роботи Володимира Чумака.

Відзнаку за участь у літературному конкурсі ім. О.С. Масельського  у жанрі «Публіцистика» отримала курсант 4 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога за статтю-дослідження «Форми протидії кібербулінгу в сучасному віртуальному просторі».

Сертифікат, диплом та кубок за перемогу в номінації «Кращий студент-науковець України» Валерій Сокуренко вручив курсанту 3 курсу факультету № 1 Віталію Найді.

Дипломом за перемогу у номінації «Краща письмова робота» Міжнародного правничого конкурсу ім. В.М. Корецького відзначено професора кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрія Войціховського.

Диплом за участь у Міжнародному правничому конкурсі ім. В.М. Корецького вручено: слухачу магістратури факультету № 1 Василю Авдєєву, курсанту 3 курсу факультету № 1 Аліні Тельній, курсанту 3 курсу факультету № 2 Оксані Коляді.

Валерій Васильович привітав усіх із здобутками та побажав нових успіхів і досягнень у наступному, 2019 році.