Студенти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Вероніка Нагорна та Юлія Ващенко та завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Олена Лук’янихіна взяли участь у VІ Регіональній науково-практичній студентській конференції «Безпека життєдіяльності людини – запорука майбутнього». Захід проводився Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області і в ньому взяли участь представники закладів вищої освіти Сумської області.

Питання, що обговорювалися на конференції, стосувалися сучасних небезпек, спричинених війною на Сході країни; особливостей функціонування системи оповіщення; форм протидії кібербезлочинам; впливу соціальних мереж на формування особистості студентів; небезпек, які розповсюджуються через соціальні мережі тощо.

Студенти Сумської філії ХНУВС виступили з доповідями, які супроводжувалися електронними презентаціями. За результатами конференції всіх учасників було відзначено грамотами.

Сумська філія ХНУВС