Під керівництвом заступника декана факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксани Брусакової, доцента кафедри загальноправових дисциплін Олександра Хань та професора кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлії Загуменної студенти факультету № 6 Юля Малиш, Ілля Рябцев, Василь Мага та курсант факультету № 1 Наталія Расторгуєва взяли участь у дискусії про «Права для всіх, всюди і щодня» та про «Цілі сталого розвитку» у форматі рольової гри «Рада усіх істот». Захід був організований Моніторинговою місією Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні.

Учасникам потрібно було обрати будь-які живі істоти, права яких порушуються. Від їх імені студенти виступали на «Раді усіх істот» для того, щоб заявити про порушені права, розповісти про наслідки порушень і запропонувати «Раді» для обговорення план дій щодо відновлення цих прав.

Усі учасники з користю провели час та отримали багато нової та корисної інформації.