У Харківському національному університеті внутрішніх справ  розпочато тренінг за провідним освітнім курсом Ради Європи HELP «Вступ до Конвенції». Він спрямований на поглиблене вивчення прав людини та їх міжнародно-правовий захист Європейським судом з прав людини. У тренінгу взяли участь студенти факультету № 6, яких відібрали за мотиваційними есе, які вони подали. Координатором програми Ради Європи HELP та спікером тренінгу виступила Олена Сібільова.

Програма HELP – панєвропейська програма навчання правам людини представників всіх юридичних професій, що проводиться завдяки очно-заочним курсам.  Основною метою програми HELP є сприяння державам-членам ЄС у застосуванні Європейської Конвенції з прав людини та її основоположних свобод на національному рівні.