У Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл курсантів 2–3 курсів Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження стажування в територіальних підрозділах.

Розподіл провели начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області підполковник поліції Сергій Панов та старший інспектор з особливих доручень відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області майор поліції Ольга Старостенко. Звертаючись до курсантів, вони наголосили на сумлінному та відповідальному ставленні до виконання обов’язків працівника поліції.

У заході також взяли участь заступники деканів факультету №№ 1–4 та  представники відділення практичного навчання навчально-методичного відділу ХНУВС.