Курсанти 2–3 курсів Харківського національного університету внутрішніх справ проходять навчальну практику у підрозділах ГУНП в Сумській області. Працівники навчально-методичного відділу університету здійснили перевірку, під час якої відбулася зустріч керівників територіальних відділів поліції ГУНП в Сумській області з курсантами вишу. З молоддю поспілкувалися начальник районного відділу полковник поліції Андрій Сердюк – випускник ХНУВС 2003 року, начальник сектору кадрового забезпечення районного відділу майор поліції Олеся Синюк, яка також є випускницею нашого університету 2003 року та начальник сектору кадрового забезпечення міського відділу капітан поліції Володимир Коляда.

Керівники практики висловили подяку керівництву та науково-педагогічного складу вишу за якісну підготовку курсантів, які відповідально ставляться до виконання службових обов’язків та сумлінно виконують доручення керівництва.