Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ проводять профорієнтаційні зустрічі зі школярами загальноосвітніх шкіл Харкова та області. Курсант 2 курсу факультету № 4 (кіберполіції) рядовий поліції Владислав Погореленко та курсант 2 курсу факультету № 3 (превентивної діяльності) рядовий поліції Дмитро Сасовський, які нині проходять навчальну практику в підрозділах ГУНП в Харківській області, провели зустріч з учнями 11-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи № 10.

Курсанти розповіли старшокласникам про університет, його факультети, умови навчання, спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка у виші, та правила вступу. Вони також звернули увагу школярів на особливості підготовки особової справи кандидата на навчання за державним замовленням. Для цього необхідно зареєструватися та подати online-заяву на спеціальному веб-порталі Національної поліції України (https://osvita.np.gov.ua/). Цей веб-портал призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.