Завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації у Харківському національному університеті внутрішніх справ представники третього заїзду керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Курси були започатковані за ініціативою Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

Заняття зі слухачами проводили керівники та представники департаментів кримінального блоку Національної поліції України, професорсько-викладацький склад Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час навчання розглядалися актуальні питання діяльності кримінальної поліції Національної поліції України.

Усі слухачі успішно пройшли тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. У заході взяли участь заступник начальника Департаменту – начальник відділу боротьби з торгівлею людьми полковник поліції Олег Рикун, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор університету Михайло Бурдін. Вітаючи слухачів курсів, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко підкреслив, що отримані знання слухачі застосують у повсякденній службовій діяльності та обов’язково поділяться ними зі своїми підлеглими.