Курсант 2-го курсу факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ рядовий поліції Павло Драгунов проходить навчальну практику в Дніпровському відділі поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Користучись нагодою, він також   провів заняття з кібербезпеки для учнів 4, 10 та 11-х класів загальноосвітніх шкіл № 15 та № 34 Дніпровської міської ради.

Під час зустрічей зі школярами курсант розповів про правила інформаційної безпеки під час користування всесвітньою мережею Інтернет та про небезпеку викладання у віртуальному світі особистних даних тощо.

Учням старших класів він також розповів про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою для Національної поліції України у Харківському національному університеті внутрішніх справ.