Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  разом із провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення філії Ганною Мітітєл відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей, де   відбулася презентація фотодокументальної виставки «Соборність України: під прапором волі», присвячена 100-річчю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

На початку урочистого відкриття виставки перед студентами різних закладів освіти виступили заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко та директор обласного краєзнавчого музею Владислав Терентьєв.

Наукові співробітники музею, використовуючи документальні факти, розповіли  присутнім про історичні події,  що відбулися на Софійській площі  22 січня 1919 року. Екскурсію провела завідувач відділу музею Ніна Євтушенко.

Сумська філія ХНУВС