Для слухачів Інституту післядипломної освіти – працівників керівного складу Національної поліції України, які проходять курси підвищення кваліфікації у Харківському національному університеті внутрішніх справ, працівниками навчально-методичного відділу було проведено ознайомчу екскурсію територією університету. Працівники Національної поліції відвідали навчальні полігони, спеціалізовані аудиторії, стадіон «Динамо-Арена», тир та музей навчального закладу.

Після екскурсії представники територіальних органів Національної поліції України, серед яких начальники управлінь карного розшуку, управлінь оперативно-технічних заходів, оперативної служби,  боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, протидії наркозлочинності, відділів протидії кіберзлочинам, – провели зустрічі з курсантами 1 та 4 курсів усіх факультетів університету. Спілкуючись з молоддю, поліцейські наголосили, що для успішної роботи правоохоронець повинен мати не тільки високий рівень теоретичних знань, але й бути фізично підготовленим, наполегливо опановувати практичні навички. Досвідчені поліцейські також розповіли про специфіку служби у відповідних підрозділах та відповіли на запитання курсантів.