У Кінологічному центрі ГУНП у Харківській області для курсантів групи Ф3-103 Харківського національного університету внутрішніх справ – майбутніх офіцерів-кінологів, відбулося перше ознайомче заняття. Працівники Кінологічного центру розповіли про особливості службової кінології, познайомили курсантів зі своїми підопічними та початковими принципами роботи у парі з ними. Також курсантам продемонстрували як використовуються службові собаки за різними напрямами: розшуковим, патрульно-розшуковим, спеціальним, а також у ситуаціях, які трапляються у житті.

Потреба у фахівцях-кінологах зростає з кожним роком, але в системі закладів вищої освіти Національної поліції України не існувало навчального закладу, який би готував таких спеціалістів. Харківський національний університет внутрішніх справ – єдиний заклад вищої освіти в системі МВС, який розпочав підготовку офіцерів-кінологів. У 2018 році здійснено перший набір курсантів за новим напрямом службової діяльності. Їх навчатимуть не тільки правильно визначати та використовувати здібності службового собаки, але й правильно та системно виховувати вірних помічників поліцейських.