У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжують навчання на короткострокових курсах підвищення кваліфікації працівники керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічні працівники кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти.

Сьогодні перед слухачами з лекціями виступили  заступник начальника Департаменту оперативної служби полковник поліції Ігор Щербак та  заступник начальника Департаменту боротьби з наркозлочинністю – начальник протидії правопорушенням на об’єктах легального обігу наркотиків полковник поліції Ігор Шелестюк. Також з актуальних питань підготовки кадрів для Національної поліції зі слухачами поспілкувався ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.