Заступник декана факультету № 6  Оксана Брусакова та доцент кафедри загальноправових дисциплін Олександр Хань разом зі студентами Харківського національного університету внутрішніх справ підтримали міжнародну акцію-флешмоб #WeRemember, присвячену Дню пам’яті жертв Голокосту. Світлину  було викладено у соціальних мережах.

Акція організована міжнародною некомерційною організацією «Міжнародний єврейський конгрес» та проводиться у різних країнах. Її мета – нагадати людству про жахливі події часів Другої світової війни та не допустити їх повторення. У рамках заходу студентам університету прочитали лекцію, яку присвятили визволенню в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцимі. За час існування концтабору в ньому загинуло за різними оцінками від 1,5 до 2,2 млн. людей, а за часів Другої світової було знищено близько 4,5 млн. євреїв, 1,5 млн. з яких – діти. Це не можна забути!