Курсант 3 курсу факультету № 3 Дарина Шутко представила Юридичну клініку Харківського національного університету внутрішніх справ на тренінгу для працівників поліції «Підвищення ефективності дій у випадках атак на представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів, під час публічних заходів через вияви ксенофобії, у випадках злочинів на ґрунті ненависті», який проходив у Києві за підтримки Української гельсінської спілки з прав людини та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Під час тренінгу особлива увага приділялася розгляду практичних кейсів, пов’язаних із формуванням алгоритму дій працівника поліції під час мирних зібрань громадян та при вчиненні злочину на ґрунті ненависті щодо представників ЛГБТКІ-спільноти. Піднімалися й питання тлумачення прав людини та впливу розуміння прав людини на роботу поліції.

Отримана під час тренінгу інформація стане в нагоді курсантам і студентам університету в їх майбутній професійній діяльності.