Працівники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Маковоз, Світлана Смородська, Юлія Малиш, Дар’я Балаш та Олександр Іванов на чолі з заступником декана факультету Оксаною Брусаковою відвідали навчальні заклади м. Мерефа Харківської області. Серед них Мереф’янські загальноосвітні школи І–ІІІ ступенів №№ 1, 3, 6, а також Мереф’янський ліцей та Мереф’янський медичний ліцей.

Учням роз’яснили правила вступу до університету, познайомили з його факультетами та спеціальностями, розповіли про роботу підготовчих курсів та військової кафедри, про умови навчання та проживання у гуртожитку. Також для молоді провели практичне заняття щодо правил поведінки в екстремальних умовах та продемонстрували, як працює експерт-криміналіст.