В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ для слухачів курсів підвищення кваліфікації розпочалися двотижневі навчання за програмами патрульної поліції, оперативно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, реагування патрульної поліції.

Зі слухачами курсів зустрілися перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та директор Інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов. Вони наголосили на практичній складовій навчального процесу, завдяки якій слухачі зможуть підвищити свій фаховий рівень, отримати нові вміння та навички, необхідні під час несення служби, вдосконалити алгоритми певної поведінки під час вирішення ситуативних завдань. Також Дмитро Володимирович та Євгеній Михайлович підкреслили необхідність дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку під час навчання.