Розпочався захист матеріалів проходження практики курсантами університету.  Першими знання та вміння, отримані в практичних підрозділах органів досудового розслідування на посаді помічника слідчого, захищали курсанти навчальної групи Ф 1-16-301. Захід проходив у формі квесту, під час якого майбутні поліцейські, відповідно до отриманих фабул, вирішували різні завдання. Отримані результати дали можливість членам комісії перевірити як теоретичні знання, так і здобуті практичні навички щодо прийняття процесуальних рішень та вміння орієнтуватися в екстремальних слідчих ситуаціях.

Захист приймали: слідчий організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУНП в Харківській області кандидат юридичних наук, підполковник поліції Віталій Романюк, а також викладачі кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1.