22 лютого об 11.00 у рамках проведення тактико-спеціальних навчань з особовим складом, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей. Учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв і коледжів, їх батьки та друзі спостерігатимуть за проведенням тактико-спеціальних навчань з курсантами університету та за діями підрозділів поліції під час масових заворушень, зможуть ознайомитися з бойовою та спеціальною технікою, зразками озброєння та спеціального обладнання підрозділів Національної поліції України.

Гості університету відвідають навчально-тренувальні полігони – відділ поліції та криміналістичний полігон, полігон з протидії злочинам у сфері торгівлі людьми, протидії кібератакам, 100-метровий стрілецький комплекс, спеціалізовані аудиторії – залу судових засідань, зелену кімнату, кафедру вогневої підготовки, кафедру тактичної та тактико-спеціальної підготовки, стадіон «Динамо-Арена», спортивні зали та спортивні майданчики, тактичне містечко, гуртожитки, музей університету.

Майбутні абітурієнти отримають вичерпну інформацію, поспілкувавшись з керівництвом вишу, деканами факультетів, представниками науково-педагогічного складу щодо особливостей підготовки в університеті фахівців для підрозділів Національної поліції України; більше дізнаються про можливості навчання на підготовчому відділенні та на кафедрі військової підготовки. Юнаки та дівчата ознайомляться з організацією освітнього процесу, дозвіллям, спортивними досягненнями слухачів, курсантів та студентів вишу, з перспективами працевлаштування та подальшого навчання в університеті.