На площі Свободи відбувся фестиваль під відкритим небом «Харківський вальс». Одним із заходів фестивалю став  масовий  танцювальний флешмоб,  мета якого – встановлення танцювального рекорду України з найбільшої кількості пар, одночасно танцюючих вальс.

У флешмобі  взяли участь і курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ за активного сприяння  куратора навчальної групи ФПС-13-2, викладача кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Владлени Приходько. Крім студентів харківських вищих навчальних закладів у флешмобі також взяли участь усі бажаючі – харків'яни, гості міста, ті, хто є прихильниками цього виду мистецтва і справжніми патріотами рідного міста.

Вальс танцювали під пісню, яку виконала заслужена артистка України Євгенія Костенко.

За результатами роботи комісії представників Книги рекордів України зафіксовано, що у Харкові було встановлено танцювальний рекорд – одночасно станцювали вальс 1,5 тис. пар. До цього рекорд становив 435 пар і належав Чернігову.