Опубліковано рейтинг компанії 4ICU в оновленій редакції, станом на січень 2019 року (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5935).Рейтинг оцінює більше 11 тисяч ВНЗ світу та 171 ЗВО України за популярністю їхніх веб-ресурсів.

ХНУВС покращив свої позиції в «Top Universities in Ukraine 2019 Ukrainian University Ranking» (у порівнянні з попереднім рейтингом – у липні 2018 р.), піднявшись на 6 позицій.

З навчальних закладів МВС у рейтингу присутні:

COUNTRY RANK

WORLD RANK

1.

78

7342

2.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ з показниками

127

9373

3.

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

146

10028

Австралійська компанія 4ICU публікує свій рейтинг з 2005 року. На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ВНЗ є популярним в тій чи іншій країні.

В рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв ВНЗ світу. Джерелами інформації виступають бази даних міжнародного Інтернет-гіганту Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.