Декан факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук В’ячеслав Марков та доцент кафедри соціології та психології, кандидат психологічних наук Лариса Шевченко стали учасниками прес-клубу Харків.

Тема зустрічі – обговорення ризиків, пов’язаних з інтернет-простором, одним з яких є кібербулінг.  Статистика свідчить, що діти, підлітки та дорослі все більше часу проводять у віртуальному просторі, наслідком чого є втрата зв'язку  з родиною, друзями, дітьми, батьками, заміщення реального життя віртуальним існуванням. Чим більше підліток проводить часу за комп’ютером, тим більша вірогідність застосування до нього булінгу. Переслідування, залякування, ошуканство, хепіслепінг зустрічаються у віртуальній мережі все частіше. Тож для боротьби з цими явищами необхідно об’єднати зусилля громадськості, поліції, ЗМІ, батьків та усіх небайдужих.