Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ проректор університету Олександр Грищенко та декан факультету № 4 (кіберполіції) підполковник поліції В'ячеслав Марков поспілкувалися з курсантами всіх курсів факультету № 4. Участь у зустрічі також взяли представники постійного складу факультету, керівники та працівники відділів кадрового, матеріального забезпечення, організації служби, навчально-методичного відділу університету.

Проректор університету ознайомив курсантів із заходами, вжитими керівництвом університету для покращення матеріально-технічної бази навчального закладу, якості харчування, поліпшення побуту курсантів тощо. Курсанти отримали відповіді на всі свої запитання, надали пропозиції щодо покращення умов навчання, служби, проживання та дозвілля.