Для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася інтегрована лекція-дискусія з питань роботи державної виконавчої служби, нотаріату та протидії корупції за участю фахівців Головного територіального управління юстиції в Сумській області.

Начальник відділу аналітики та статистики Управління ДВС ГТУЮ в Сумській області Марина Рудь ознайомила студентів з процедурою реалізації майна через систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

З особливостями роботи державних та приватних нотаріусів майбутніх юристів ознайомила головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Світлана Лихолаба. Студентів цікавили питання, пов’язані з отриманням спадщини, складанням та засвідченням заповіту, особливостями успадкування боргів.

Інформацію про загальну антикорупційну політику держави, про вимоги до державних службовців та про обмеження, яких вони повинні дотримуватися, надала головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Оксана Школа.

Сумська філія ХНУВС