Кафедрою тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ із залученням особового складу тактико-спеціального підрозділу «Щит» було проведено практичне заняття з курсантами факультету № 1 та № 3 університету за темою «Тактика поліції з блокування та знешкодження озброєних злочинців в умовах міської забудови». Заняття проводилося на тактичному майданчику з використанням пейнтбольного обладнання в обстановці, максимально наближеної до реальної.

Старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 ХНУВС капітан поліції Тихон Шевченко та викладач Інституту підвищення кваліфікації ХНУВС Ігор Власенко роз’яснили основні принципи та методи оточення, блокування та знешкодження злочинців. Курсантів також ознайомили з можливою тактикою умовного супротивника, засобами маскування та основами протидії малим оперативним групам.