Представники кафедри соціології та психології факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ розробили та випустили збірник наукових праць членів наукового гуртка соціології та психології для популяризації своєї діяльності та залучення молоді до активної наукової роботи. Збірник наукових праць членів наукового гуртка кафедри соціології та психології містить понад 40 тез доповідей з актуальних питань соціально-психологічного забезпечення діяльності ОВС.

Варто зазначити, що науковий гурток кафедри функціонує у тісній співпраці з Науковим товариством курсантів та студентів університету. Члени гуртка спільно з науково-педагогічним складом кафедри займаються науково-дослідною роботою.