Представники керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання п’ятого заїзду завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Заняття зі слухачами проводили керівники та представники департаментів кримінального блоку Національної поліції України, професорсько-викладацький склад Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час навчання розглядалися актуальні питання діяльності кримінальної поліції Національної поліції України.

Усі слухачі успішно пройшли тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. У заході взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор університету Олександр  Бакумов. Валерій Васильович привітав слухачів курсів і підкреслив важливість підвищення фахового рівня через отримання нових знань і навичок, спілкування з колегами та обмін досвідом.