Представники факультету № 6 на чолі із заступником декана Оксаною Брусаковою взяли участь у навчальному тренінгу «Координація зусиль та розвиток співпраці між волонтерськими організаціями, закладами вищої освіти, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування».

Захід був організований Харківським регіональним інститутом Національної академії управління при Президентові України, Університетським консорціумом та Харківською обласною державною адміністрацією.

Представники закладів вищої освіти з усієї Харківщини, які займаються волонтерською та соціальною роботою, зібралися разом для того, щоб вирішити, як краще об’єднати зусилля в реалізації спільних проектів.

Наприкінці заходу учасники тренінгу переглянули документальну стрічку Володимира Чистиліна «Герої не вмирають».