Заступник Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Ігор Клименко зустрівся з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ. На зустрічі також були присутні перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор Анатолій Клочко, начальник Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Размік Оганесян. Ігор Володимирович ознайомив майбутніх поліцейських з реформами щодо підготовки поліцейських, а також соціальними програмами, започаткованими керівництвом Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України. Заступник Голови Національної поліції зазначив, що усі поліцейські за рахунок держави будуть забезпечені зимовим та літнім форменим одягом, підвищиться рівень технічного та матеріального забезпечення умов служби, зросте заробітна плата та ін. Затверджена програма забезпечення поліцейських житлом.

Також Ігор Володимирович відповів на численні запитання курсантів.