Представники факультету № 4  Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри інформаційних технологій Володимир Тулупов  та курсант Антон Волков взяли участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який проходив за підтримки Харківського обласного центру зайнятості у селищі Дворічне Харківської області.

У міському центрі дитячої та юнацької творчості  зібралися близько 200 учнів 9 –11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв Дворічанщини. Представники університету розповіли молоді про спеціальності та умови вступу до вишу, надали контактну інформацію Головного управління Національної поліції в Харківській області для звернення щодо оформлення особових справ кандидатів на навчання, ознайомили з перспективами та перевагами працевлаштування, з особливостями організації освітнього процесу, дозвілля, побутових умов.