Науковці факультетів № 4 та № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Святослав Сліпченко, Юрій Жорнокуй, Лариса Красицька, Володимир Кройтор, Олексій Зайцев, Олександр Кухарєв, Олена Піхурець, Ольга Аврамова, Олександр Шишка, Наталія Шишка, Аріна Савченко взяли участь у XVIІ щорічній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми приватного права», присвяченій 97-й річниці з дня народження доктора юридичних наук, професора, ректора Харківського юридичного інституту (1962–1987) Василя Пилиповича Маслова.

Учасників конференції привітав ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій, який поділився спогадами про Василя Пилиповича.

Під час пленарного засідання виступили представники  Харківського національного університету внутрішніх справ – професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор та професор кафедри цивільно-правових дисциплін Святослав Сліпченко.