У Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл курсантів 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження стажування в територіальних підрозділах.

Розподіл пройшов за участі начальника відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Харківській області підполковника поліції Сергія Панова та  старшого інспектора з особливих доручень відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Харківській області майора поліції Ольги Старостенко. Звертаючись до курсантів, вони наголосили на сумлінному ставленні до виконання своїх обов’язків та пам’ятати про відповідальність, яку покладено на працівника поліції.

Від університету в розподілі взяли участь заступник декана с навчально-методичної роботи факультету № 1 Владислав Невядовський та провідний фахівець відділення практичного навчання навчально-методичного відділу Сергій Горбачов.