Представники наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Ірина Бульба та Ельвіра Ліщина разом із науковим керівником гуртка кафедри – доцентом кафедри, підполковником міліції Антоном Байловим , – взяли участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Актуальні проблеми законодавства України про кримінальну відповідальність та практики його застосування», присвяченій 90-річчю із дня народження академіка В. В. Сташиса, яка відбулася у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

На пленарному засіданні Ірина Бульба виступила з науковою доповіддю «Проблема призначення покарання в кримінальному законодавстві», під час якої проаналізувала проблему інституту призначення покарання в українському законодавстві та сформулювала на цій основі рекомендації щодо особливостей механізму визначення міри покарання судами. Ельвіра Ліщина у своєму виступі розглянула проблемні питання кримінальної відповідальності за незаконне донорство репродуктивних клітин та запропонувала шляхи їх вирішення.

Крім того, курсанти активно брали участь в обговорені найбільш актуальних питань теорії кримінального права та практики його застосування, а також напрямів удосконалення і розвитку законодавства України про кримінальну відповідальність та шляхах його подальшої гармонізації із законодавством європейських держав.