Жінки університету приймали сьогодні привітання від чоловіків-колег з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Усіх представниць прекрасної статі привітав ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав усім жінкам щастя, радості, міцного здоров’я, добробуту й злагоди в родинах, миру на нашій землі та вручив нагороди.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України за сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, ініціативу та наполегливість оголошено Подяку викладачу кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Юлії Заболотній та слухачу магістратури факультету № 1старшому лейтенанту поліції Тетяні Гавриленко.

За досягнуті успіхи у праці, високий професіоналізм та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня, жінки – працівники Харківського національного університету внутрішніх справ нагороджені Подякою Голови Харківської обласної ради: доцент кафедри криміналістики та судової експертології факультету №1 підполковник поліції Світлана Книженко, провідний фахівець відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю старший лейтенант поліції Катерина Барбіна, заступник начальника – завідувач відділення поліграфії редакційно-видавничого відділу Наталія Волошина.

Подякою Харківської обласної організації Союзу юристів України нагороджено завідувача кафедри соціології та психології факультету № 6 Олену Євдокімову, старшого наукового співробітника відділу організації наукової роботи Людмилу Кацалап, старшого викладача кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 Інну Ларіонову, старшого викладача кафедри інформаційних технологій факультету № 4 Оксану Мелащенко, юрисконсульта відділу юридичного забезпечення Анастасію Хоменко.

Подяку Слобідської районної ради Харківської міської ради отримали: начальник відділу наукової обробки документів і організації каталогів загальної бібліотеки Оксана Накрапленна, методист відділення впровадження інноваційних методик навчання навчально-методичного відділу Оксана Перевєрзєва, економіст відділення речового забезпечення відділу матеріального забезпечення Валентина Троян.

Подяку Вченої ради університету оголошено: провідному фахівцю відділу режимно-секретного та документального забезпечення Вероніці Каплун, лікарю-терапевту медико-санітарної частини Наталії Колесник, інспектору факультету № 2 Еллі Чірвіній, доценту кафедри інформаційних технологій факультету № 4 Тетяні Колісник, провідному фахівцю відділу післядипломної освіти інституту післядипломної освіти Катерині Маравській, фахівцю відділу зв`язків з громадськістю Лідії Мартиновій, доценту кафедри українознавства факультету № 2 Вікторії Перцевій.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності та чоловіки – працівники різних структурних підрозділів навчального закладу.