Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня працівники підготовчого відділення Харківського національного університету внутрішніх справ привітали зі святом весни дівчат – слухачів курсів, побажали їм щастя, міцного здоров’я, а також успішно скласти ЗНО та наблизитися до своєї мрії – стати поліцейськими, вступивши до університету. Майбутній поліцейський повинен мати не тільки міцні знання з предметів, але й бути фізично підготовленим. Тож серед дівчат, які навчаються на підготовчих курсах, є й такі, що серйозно займаються спортом і мають вагомі досягнення. Серед них чемпіонка світу 2018 року з кемпо-карате Катерина Шурін,  призер Кубку Світу 2018 року (ІІ місце) з таеквондо Нурлана Тапдигова, чемпіонка України 2018 року з дзюдо Вікторія Полякова, переможниця Кубку м. Харкова 2018 року з кікбоксінгу Ганна Северінова.