Доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Клименко разом із першим заступником військового прокурора Харківського гарнізону капітаном юстиції Владиславом Зубко провели бінарне заняття для курсантів факультету № 2 з навчальної дисципліни «Трудове право» на тему «Соціальний діалог».

Курсанти отримали інформацію щодо практичної діяльності та основних принципів роботи військової прокуратури, взаємодії органів прокуратури та Національної поліції, принципів діяльності та взаємодії органів прокуратури з іншими правоохоронними та контролюючими органами, розробки стратегії та рекомендації щодо тактики оперативно-розшукової діяльності у сфері протидії злочинності та ін.

Бінарні заняття допомагають курсантам розвивати аналітичні можливості та допомагають перенести вже сформовані навички та вміння в нові сфери діяльності.