Доцент кафедри адміністративного права і процесу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Михайло Завальний провів семінарське заняття у Головному територіальному управлінні юстиції в Харківській області. Мета заняття – підвищення кваліфікації працівників органів державної виконавчої служби, підпорядкованих Головному територіальному управлінню юстиції в Харківській області, щодо процедури складення протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 183-1 КУпАП – несплата аліментів.

Під час проведення семінару було проведено аналіз практики розгляду судами справ про адміністративні правопорушення про несплату аліментів. Михайло Завальний звернув увагу на типові помилки під час оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, що призводили до закриття провадження чи повернення матеріалів на доопрацювання.